Tani parking przy NFM we Wrocławiu – zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu

Wrocław to piękne miasto, które warto odwiedzić wraz z całą rodziną podczas ferii zimowych. Jeżeli jednak decydujesz się na taką wycieczkę, musisz pamiętać, że Wrocław to również miasto, w którym panuje spory ruch. Dlatego większość turystów stawia na zwiedzanie najciekawszych miejsc w ferie zimowe, korzystając z komunikacji miejskiej.

W takim przypadku powstaje jednak pytanie: co zrobić z prywatnym samochodem? Na szczęście jest na to rozwiązanie, ponieważ możesz zarezerwować miejsce postojowe na płatnym parkingu przy Narodowym Forum Muzyki. Takim sposobem zostawisz samochód w centrum miasta, skąd dojdziesz pieszo do najciekawszych atrakcji Wrocławia.

Parking płatny Wrocław – jak dojechać?

Parking znajduje się przy NFM, a na miejsce możesz dojechać z ul. Krupniczej lub ul. Kazimierza Wielkiego (przez ul. Zamkową). Wyjeżdżasz z parkingu natomiast w kierunku ul. Świdnickiej lub Kazimierza Wielkiego. Lokalizacja obiektu jest bardzo atrakcyjna dla turystów, którzy chcą zwiedzić Narodowe Forum Muzyki lub wybrać się na spacer na Rynek. Po drodze można podziwiać słynne wrocławskie krasnale. W pobliżu parkingu znajdują się też przystanki autobusowe i tramwajowe, które zabiorą Cię w dowolne miejsce miasta.

Chcąc zyskać jak największy komfort, warto wybrać parking płatny Wrocław. Obiekt oferuje aż 662 miejsca postojowe, a za wolne stanowisko zapłacisz nie więcej niż 40 zł za cały dzień. Rezerwacji możesz dokonać online na stronie nfm.parkujesz.pl lub wjechać na bilet jednorazowy i opłacić w kasach automatycznych dostępnych na parkingu.

Zapewnij sobie komfort w ferie zimowe

Ferie zimowe to doskonała okazja na to, aby zwiedzić Wrocław z całą rodziną. Jeżeli chcesz zapewnić swoim bliskim pełen komfort, postaraj się o wcześniejszą rezerwację miejsca parkingowego, aby mieć pewność, że wolne stanowisko będzie czekać na Twój samochód. Parking otwarty jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a więc możesz skorzystać z oferty o dowolnej porze dnia i nocy.